A A A
Je bent hier > Activiteiten > Ik zoek een activiteit / voor senioren

Seniorenwerk in Almere

 

Het seniorenwerk in Almere richt zich op alle senioren in de stad. Senioren die iets willen bijdragen of hun talenten willen inzetten voor de stad en haar bewoners. Senioren die vereenzaamd zijn of in een isolement dreigen terecht te komen. De Schoor organiseert samen met heel veel (senior) vrijwilligers allerlei activiteiten en projecten waaraan u deel kunt nemen. Natuurlijk bestaan er al fantastische initiatieven, zowel van De Schoor als van partners in het sociale veld. Het is de kunst deze initiatieven zoveel mogelijk met elkaar te verbinden.

 

Via de submenu's aan de rechterkant van dit scherm, vindt u meer informatie over verschillende projecten voor Almeerse senioren.

Het seniorenwerk geeft ook maandelijks de nieuwsbrief 'AlmerePlus uit' met actuele ontwikkelingen en een kalender met activiteiten. Deze verschijnt gedeeltelijk in de krant (Almere Deze Week). U kunt de AlmerePlus nieuwsbrief ook via de e-mail ontvangen. Wilt u zich hiervoor aanmelden? Klik dan hier.

 

U kunt ons ook volgen op Facebook: Senioren & Ouderenwerk

 

De ouderenwerkers helpen u graag!

Heeft u vragen?

 

Neem dan contact op met een van de ouderenwerkers van De Schoor: 

 

Soraya Koning
06-4274 1970 | skoning@deschoor.nl

Aandachtsgebied: Almere Haven

 

Mariëtte Alberda
06-5242 0105 | malberda@deschoor.nl    

Aandachtsgebied: Almere Stad West

 

Nancy Peper-Kasan
06-2835 1311 | npeper@deschoor.nl

Aandachtsgebied: Almere Stad Oost

 

Henk Westhoff
06-4344 3590 | hwesthoff@deschoor.nl

Aandachtsgebied: Almere Buiten


Christa van Doorn
06-3983 9254 | cvandoorn@deschoor.nl
GedachtenKamer en Grandcafé WIJS

 

Saida Ezzafzafi

06-4524 0434 | sezzafzafi@deschoor.nl

Kleurrijk Grijs
 

Elma Kaas

06-4344 3577| ekaas@deschoor.nl 

Odensehuis Almere

Trees de Kroon

06-3437 3401| tdekroon@deschoor.nl 

Wegwijs Almere



Copyright De Schoor 2022