Welzijn in wijk en stad > Almere Buiten

Contactpersonen Almere Buiten

Wijkteams

Almere Buiten Midden http://wijkteams.almere.nl/wijkteams/buiten-midden/
Almere Buiten Noord-West http://wijkteams.almere.nl/wijkteams/buiten-noordwest/
Almere Buiten Oost http://wijkteams.almere.nl/wijkteams/buiten-oost/
Almere Buiten Zuid-West http://wijkteams.almere.nl/wijkteams/buiten-zuidwest/


Ouderenwerk

Mariette Alberda 06 5242 0105
malberda@deschoor.nl
Nancy Peper 06 2835 1311
npeper@deschoor.nl


Jongerenwerk

Etiënne Struiken
ambulant jongerenwerker
estruiken@deschoor.nl
Roberto Deekman
Place2B
rdeekman@deschoor.nl
Daniëlle Lanzaat
Learn 2 Work
dlanzaat@deschoor.nl
Annemarie Mikkers
Place2B
amikkers@deschoor.nl
 


Mooi Zo Goed Zo

Kees Groenestein 06 2154 6443
kgroenestein@deschoor.nl
Patricia Werkman 06 5242 0103
pwerkman@deschoor.nl
Claudia de Joode 06 5871 9295
cdejoode@deschoor.nl

 

Via onderstaand overzicht krijgt u meer informatie over het betreffende onderwerp door op de bijpassende afbeelding te klikken.


 
Info over cursussen & activiteiten in onze accommodaties
 
Jeugdland Buiten Jongerencentrum Place2B
Buurtcentrum De Cartoon
 
Buurtcentrum EveNaarHuis Buurtcentrum Het Forum
Buurtcentrum De Wieken Brede school De @rchipel Brede school De Bouwmeester
   
Brede school Het Vlechtwerk    

 



© De Schoor, Welzijn in Almere | Haagbeukweg 153 | Postbus 1220 | 1300 BE Almere | Telefoon 036 - 52 78 500 | E-mail: info@deschoor.nl