Welzijn in wijk en stad > Almere Stad Oost

Contactpersonen Almere Stad Oost

Wijkteams

Almere Stad Oost Danswijk / Parkwijk http://wijkteams.almere.nl/wijkteams/danswijk-parkwijk/
Almere Stad Oost Filmwijk http://wijkteams.almere.nl/wijkteams/filmwijk/
Almere Stad Tussen de Vaarten http://wijkteams.almere.nl/wijkteams/tussen-de-vaarten/
Almere Stad Waterwijk / Verzetswijk http://wijkteams.almere.nl/wijkteams/waterwijk-verzetswijk/


Ouderenwerk

Nancy Peper - Kasan 
 
06 2835 1311
npeper@deschoor.nl


Jongerenwerk

Ivar Echteld
ambulant jongerenwerker
iechteld@deschoor.nl
Tommy van den Berg
ambulant jongerenwerker
tvandenberg@deschoor.nl
Romeo Lobo
ambulant jongerenwerker Centrum
rlobo@deschoor.nl


Mooi Zo Goed Zo

Kees Groenestein 06 2154 6443
kgroenestein@deschoor.nl
Patricia Werkman 06 5242 0103
pwerkman@deschoor.nl
Claudia de Joode 06 5871 9295
cdejoode@deschoor.nl

 

Via onderstaand overzicht krijgt u mer informatie over het betreffende onderwerp door op de bijpassende afbeelding te klikken.

Info over cursussen & activiteiten in onze accommodaties
 
Buurtcentrum Cobra Buurtcentrum De Draaikolk
Buurtcentrum Parkwijk Jeugdland Stad
 
Brede school Campus Caleidoscoop
Brede school De Compositie Brede school De Zevensprong Brede school Het Meesterwerk
     
     

 

 



© De Schoor, Welzijn in Almere | Haagbeukweg 153 | Postbus 1220 | 1300 BE Almere | Telefoon 036 - 52 78 500 | E-mail: info@deschoor.nl