A A A
Je bent hier > Activiteiten > Ik zoek een activiteit / voor peuters & kleuters / Spreekuur voorschool

Kun je hulp gebruiken of ondervind je problemen bij het inschrijven bij een voorschool met VVE? Dan helpen we je graag tijdens onze speciale spreekuren voorschool.

 

Let op: in verband met corona kunnen deze spreekuren niet altijd doorgaan. JGZ informeert ons over welke ouders hulp kunnen gebruiken. Uiteraard kun je wel via mail of telefonisch contact met ons opnemen.

 

Gezondheidscentrum De Binder

Edelhertweg 21 (Almere Buiten)

Op afspraak

Carla Koch

ckoch@deschoor.nl 

06-21601027

Gezondheidscentrum De Compagnie

Balistraat 1 (Almere Buiten)

Op afspraak

Sebnem Koldas

skoldas@deschoor.nl

06-52421774

Gezondheidscentrum Parkwijk

Watercipresstraat 1 (Almere Stad Oost)

Op afspraak

Melanie Telgt

mtelgt@deschoor.nl

06-46108871

Gezondheidscentrum Castrovalva
Juan Grisstraat 50 (Almere Stad Oost)

Op afspraak

Loes Witteveen

lwitteveen@deschoor.nl 

06-52420104

Gezondheidscentrum De Opmaat / De Bazuin
Luitstraat 1 (Almere Stad West)

3e woensdag van de maand

Tijd:  09.00 - 10.00 uur

Monique Mulder

mmulder@deschoor.nl

06-39570656

Gezondheidscentrum De Driehoek

Allendestraat 42 (Almere Stad West)

2e en 4e maandag van de maand

(aansluitend op de mama-baby groep)

Tijd:  11.30-12.30 uur

Desiree Hooijenga

dhooijenga@deschoor.nl

 06-18844888

Gezondheidscentrum Vizier

Duitslandstraat 1 (Almere Poort)

1e woensdag van de maand

Tijd:  11.30 - 12.30 uur

Anita van Leeuwen

avanleeuwen@deschoor.nl

06-18958510

Gezondheidscentrum De Haak

Schoolstraat 32 (Almere Haven)

2e donderdag van de maand

Tijd:  13.00 - 14.00 uur

Lieve van Wingerden

lvanwingerden@deschoor.nl

06-18446339

Gezondheidscentrum De Archipel

Poëziestraat 360 (Almere Stad West)

2e maandag van de maand

Tijd: 14.30-15.30 uur

Monique Mulder

mmulder@deschoor.nl

06-39570656

Gezondheidscentrum Noorderdok

Razeil 29 (Almere Stad West)

Op afspraak

Anita van Leeuwen

avanleeuwen@deschoor.nl

06-18958510

 



Copyright De Schoor 2022