Welzijn in wijk en stad > Almere Haven

Contactpersonen in Almere Haven

Opbouwwerk

Arzu Karadeniz* karadeniz@deschoor.nl 
Laura van Hemert* vanhemert@deschoor.nl
Johan van Maare vanmaare@deschoor.nl


* Deze collega's maken deel uit van de wijkteams. Meer hierover weten? 
   Kijk dan op www.wijkteamsalmere.nl

Ouderenwerk

Mienke Palte palte@deschoor.nl
   


Jongerenwerk Haven

Maud Heerland
Trapnotov
heerland@deschoor.nl
Suleika Mhassani
Trapnotov
mhassani@deschoor.nl
Lorenzo Netteb
ambulant jongerenwerker
netteb@deschoor.nl
Abdel Miskin
buurtsportwerk
miskin@deschoor.nl

 

Via onderstaand overzicht krijgt u meer informatie over het betreffende onderwerp door op de bijpassende afbeelding te klikken.

Klik hier voor meer informatie over Jeugdland Haven Klik hier voor meer informatie over De Speelhaven
Info over cursussen & activiteiten in onze accommodaties
 
Jeugdland Haven De Speelhaven
Klik hier voor meer informatie over Trapnotov
Jongerencentrum Trapnotov Buurtcentrum Corrosia Buurtcentrum Meenten & Grienden
 
Brede school De Aquamarijn Brede school De Regenboog  

 

 

 

 



© De Schoor, Welzijn in Almere | Haagbeukweg 153 | Postbus 1220 | 1300 BE Almere | Telefoon 036 - 52 78 500 | E-mail: info@deschoor.nl